0

Torino i Milan remizirali: Pogađali Bacca i Baselli, Prcić nije ulazio u igru

Piše: Edin Isanović
Torino i Milan odigrali su večeras 1:1 u okviru druge utakmice 8. kola italijanske nogometne lige. Potencijalni bh. reprezentativac Sanjin Prcić sjedio je na klupi za rezervne igrače i nije nastupio za domaći tim.

Prvo poluvrijeme okončano je bez pogodaka. U drugom dijelu gosti su krenuli nešto ofanzivnije. Siniša Mihajlović, strateg Milana, ubacio je u igru Baccu u 56. minuti meča. Sedam minuta poslije Kolumbijac mu se odužio na najbolji mogući način. Nakon dobre asistencije Bertolaccija matirao je Padellija za 0:1.

Odmah nakon postignutog gola Bacca je imao još jednu sjajnu priliku. Ipak, mislio je da je u ofsajd poziciji i slabo je reagovao.

Vodstvo gostiju trajalo je deset minuta. Igrao se 73. minut kada su Belotti i Baselli sjajno kobinovali. Ovaj drugi je savladao Lopeza za 1:1.

Do kraja meča rezultat se nije mijenjao. Torino, koji je stanovnik gornjeg dijela tabele, sada ima 14 bodova, dok je Milan nakon osam utakmica skupio 10 bodova.