Bundesliga II
0

Tomasov teško poražen kod Herthe, Punčecu bod

Torsten Mattuschak
U prvim utakmicama 9. kola druge njemačke nogometne lige Hertha je u Berlinu pregazila München 1860 3-0, dok je Union Berlin izvukao bod kod St. Paulija.

München je kod Herthe dobro stajao sve do 55. minute kada je Gustavo Ramos doveo domaćina u vodstvo, nakon čega su se gosti u potpunosti raspali. Dvije minute kasnije Tunižanin Änis Ben-Hatira diže na 2-0, a isti igrač postavlja konačnih 3-0 u 77. minuti.

Tomasov je utakmicu započeo na klupi za rezerven igrače, a u igru je ušao u 69. minuti susreta.

Union Berlin je zahvaljujući svom veteranu Torstenu Mattuschaku osvojio bod St. Paulija odigravši 2-2. Nijemac je u 84. minuti svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat.

Bundesliga II, 9. kolo:

Hertha - München 1860 3-0

St. Pauli - Union Berlin 2-2

Frankfurt - Padeborn 1-1

Redoslijed: 1. Eintracht Braunschweiger 20 (osam utakmica), 2. Hertha 18 (+1), 3. Energie Cottbus 17, 4. München 1860 16 (+1)...