Livaji oduzet hat-trick
0

VIDEO / Sudije iz BiH nisu vidjele čist gol Intera protiv Neftčija

Piše: Edin Isanović
Sudijska trojka iz Bosne i Hercegovine predvođena Emirom Alečkovićem nije priznala čist pogodak Marka Livaje, hrvatskog napadača u redovima Intera, na utakmici Evropske lige protiv Neftčija.

Utakmica koja je odigrana sinoć završila je rezultatom 2:2, a nepriznati gol Interu bi donio pobjedu i tri boda.

Emir Alečković je bio glavni sudija, a Dalibor Drašković i Hrvoje Turudić pomoćni.

Strijelci su bili Marko Livaja u 9. i 54. minuti za Inter, dok su za gosti pogađali Sadiqov u 57. i Canales u 89. minuti.

Livaja je mogao do hat-tricka, ali bh. sudije nisu priznale regularan pogodak u 73. minuti. Lopta je prešla gol-crtu, što potvrđuje snimak.

Pored toga italijanski mediji imaju dosta primjedbi za nedosuđeni jedanaesterac za plavo-crne.

Prvo mjesto u ovoj grupi zauzeo je Rubin, dok je Inter završio na drugoj poziciji i nastavlja takmičenje u Evropskoj ligi.