25

Strašni Francuzi u prvom poluvremenu vode 3:0 protiv Švicarske

U prvom poluvremenu utakmice drugog kola grupe E Francuska vodi 3:0 protiv reprezentacije Švicarske.

Prvi gol postigao je Olivier Giroud u 17. minuti nakon dobro izvedenog kornera. Skočio je najviše i šutirao snažno uz desnu stativu za 1:0.

Minutu nakon Matuidi povećava vodstvo Francuske na 2:0. Primio je odličan pas u šesnaestercu i izbio sam na golmana. Pucao je nisko u lijevi ugao i postigao pogodak.

Francuzi su imali sjajnu šansu i u 25. minuti kada je Benzema skoro promijenio rezultat nakon solo prodora i dobrog šuta s ruba šesnaesterca, ali golman Švicarske to brani.

Treći gol Francuska je postigla u 40. minuti. Strijelac je Valbuena koji je matirao golmana za 3:0.

Švicarska je imala dvije šanse, preko Shaqirija i Djouroua, ali nisu uspjeli smanjiti rezultat.