Prijateljska utakmica
0

Španija nadoknadila dva gola

Četiri furiozne minute bile su dovoljne španskoj nogometnoj reprezentaciji da obriše blijed dojam prvoga poluvremena i u Skopju svlada domaću reprezentaciju Makedonije 3-2.

Nakon prvih 45 minuta igre Španija je napokon izgledala kao ranjiva momčad, a sve je najbolje znao iskoristi Goran Pandev strijelac dva gola kojima je domaćin na odmor otišao s 2-0. Pogodio je napadač Lazija u 8. i 33. minuti susreta.

Ipak, početkom drugoga dijela, točnije u razmaku od 51. do 55. minute Fernando Torres (glavom), Gerard Pique (iz odbijanca) i Albert Riera postižu pogotke i odvode “furiju” do slavlja.

Dodajmo da su svi španjolski nogometaši istrčali na travnjak u crvenim majicama s brojem 21 i prezimenom Espanyolovog tragično preminulog kapetana Daniela Jarquea. Nakon minute šutnje preobukli su se u dresove.