Loše vijesti
0

Slovenci ostali bez Pečnika

Loša je vijest stigla reprezentaciju Slovenije, jedno od najugodnijih iznenađenja dosadašnjeg dijela Svjetskog nogometnog prvenstva u Južnoj Africi.

Za 24-godišnjeg napadača Nejca Pečnika prvenstvo je završeno i on će već u subotu krenuti prema Ljubljani. Nogometaš portugalskog Nacionala u petak je slomio skočni zglob desne noge u utakmici protiv SAD-a (2-2) u 2. kolu grupe C.

Do teške povrede je došlo prilikom sudara s američkim veznjakom Clintom Dempseyjem u završnim minutama dvoboja u kojem je Pečnik zaigrao od 74. minute. Slovenski ljekari najavili su kako Pečnika čeka najmanje tri mjeseca oporavka.

Slovenija je nakon dva kola vodeća ekipa grupe C s pobjedom protiv Alžira i spomenutim remijem protiv SAD-a.