0

Slavija i Olimpic remizirali rezultatom 2:2

Piše: D. B.
(Foto: Feđa Krvavac/Klix.ba)
U pretposljednjoj utakmici 26. kola Premijer lige BiH, Slavija je ugostila ekipu Olimpica, a rezultat je bio 2:2.

Od prve minute utakmice obje ekipe su zaigrale otvoreno. Iz takve igre se izrodila prilika za Olimpic koju je ekipa s Otoke i iskoristila. Vodstvo "Vukovima" je u 13. minuti donio Durak.

Nakon primljenog gola, domaći su pokušavali izvršiti pritisak i doći do izjednačenja, ali su gosti ipak na odmor otišli s minimalnom prednošću.

Domaći su uspjeli izjednačiti u 46. minuti preko Raševića, ali su gosti već u narednoj minuti ponovo došli u vodstvo golom Đurića.

Domaći su uspjeli izjednačiti u 46. minuti preko Raševića, ali su gosti već u narednoj minuti ponovo došli u vodstvo golom Đurića. Slavija je do novog izjednačenja stigla u 61. minuti, a strijelac je bio Karamatić na asistenciju Vidića.

Nakon izjednačenja, domaći su imali nešto više od igre i pokušavali su doći do sva tri boda, ali u tome nisu uspjeli. Slavija i Olimpic su podijelili bodove odigravši 2:2.