174

Sjajan gol Senada Lulića za vodstvo Lazija na gostovanju kod Napolija

Senad Lulić, bh. reprezentativac u dresu rimskog Lazija doveo je svoj tim u vodstvo na gostovanju kod Napolija.

Lulić je u 21. minuti prošao kroz obranu nakon sjajnog pasa Stefana Maurija i preciznim šutem u donji lijevi ugao savladao golmana Napolija za vodstvo od 1:0.

No, prije kraja prvog poluvremena, Napoli je izjednačio preko Mertensa. Potpuni preokret desio se početkom drugog poluvremena kada je Higuain iz penala doveo Napoli u vodstvo. Argentinac je bio strijelac i trećeg gola domaće ekipe u 67. minuti.

Osam minuta prije kraja utakmice Onazi je smanjio na 3:2 da bi konačan rezultat i pobjedu Napolija ovjerio Higuain hat-trickom u današnjoj utakmici.

Serie A, 33. kolo:

Livorno – Chievo 2-4 (Siligardi 6., Paulinho 34. – 11m / Paloschi 9., 45., 56. – 11m, Thereau 23.) Napoli – Lazio 4-2 (Mertens 41., Higuain 50. – 11m, 67.,94. / Lulić 21., Onazi 82.) Sampdoria – Inter 0-4 (Icardi 13., 63., Samuel 61., Palacio 79.) Torino – Genoa 2-1 (Immobile 92., Cerci 93. / Gilardino 85.)

Verona – Fiorentina 3-5 (Sala 14., Toni 73. – 11m, Gonzalez 91. / Cuadrado 31., Aquilani 44., 86., Valero 63., Matri 83. – 11m)

1. Juventus 32 27 3 2 69-22 +47 84
  2. AS Roma 33 24 7 2 68-19 +49 79
  3. SSC Napoli 33 20 7 6 62-35 +27 67
  4. ACF Fiorentina 33 17 7 9 56-37 +19 58
  5. FC Internazionale Milano 33 13 14 6 55-35 +20 53
  6. Parma FC 33 13 12 8 53-42 +11 51
  7. SS Lazio 33 13 9 11 44-43 +1 48
  1. Torino FC 33 12 10 11 48-42 +6 46