Dvaput pobijedili Slaviju
0

Široki potvrdio prolaz u četvrtfinale Kupa BiH

Sarajevo-x.com
Nogometaši Širokog Brijega izborili su plasman u četvrtfinale Kupa BiH savladavši ekipu Slavije i u revanšu, sa 4:2. Prvi susret u Istočnom Sarajevu Širokobriježani su riješili u svoju korist rezultatom 2:1.

Već na samom početku utakmice Ivica Džidić je doveo domaćine u vodstvo, a u 8. minuti prednost je udvostručio Wagner.

Do kraja poluvremena Široki je još dvaput zatresao mrežu gostiju, preko Wagnera i Varee, pa se na poluvrijeme otišlo uz rezultat 4:0 za Široki.

Gosti su u nastavku uspjeli sačuvati obraz postigavši dva gola, strijelci su bili Marko Perišić i Branko Šešlija. Tako je Široki ukupnim rezultatom 6:3 prošao dalje u Kupu BiH.

Rezultati osmine finala Kupa BiH:

Široki Brijeg - Slavija 4:2 (6:3) Olimpic - Željezničar 1:1 (1:4) Zvijezda - Borac 0:0 (0:2) Čelik - GOŠK 3:0 (6:1)

Krajišnik - Mramor 2:1 (3:2) Rudar - Sarajevo 5:4 (5:7) Velež - Zrinjski 2:0 (5:0) Branitelj - Rudar 2:1 (3:1)