{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Široki - Olimpija, Zrinjski - Tobol i Borac - Lausanne

S
21.6.2010. u 13:11
21.6.2010. u 15:11
0
15
Široki - Olimpija, Zrinjski - Tobol i Borac - Lausanne
0
Široki - Olimpija, Zrinjski - Tobol i Borac - Lausanne
I tri bh. predstavnika u Evropskoj ligi saznala su svoje protivnike u kvalifikacijama.
U prvom pretkolu Evropske lige "Široki Brijeg" je dobio za protivnika "Olimpiju" iz Slovenije, a "Zrinjski" kazahstanski "Tobol". Oba ova tima će svoje prve mečeve igrati u gostima. U drugom pretkolu banjalučki "Borac" gostovat će kod švicarskog "Lausannea".

Ostali parovi prvog pretkola: Santa Coloma - Mogren; Anorthosis - Banants; Lankaran - Olimpia Balti; Šibenik - Sliemma; FC Ulysses - Bnei Yehuda; Lusitans - Rabotnički; Tirana - ZTE; Zestafoni - Faetano; NSI - Gefle; Zhodino - Fylkir; Randers - Dudelange; Portadown - Skonto; TPS - Port Talbot; KR - Glentoran; Dundalk - Grevenmacher; Kalmar - EB/Streymur; Llanelli - Tauras; Trans - MyPa; Dacia - Zeta; Laci - FC Dnepr Mogilev; Shakhtyor Karagandy - Ruch; Dinamo Tbilisi - Flora; Nitra - Gyor i Qarabag - Metalurg Skopje.

Utakmice se igraju 1. i 8. jula 2010. godine.

Ostali parovi drugog pretkola:

Cercle Brugge - Pobjednik meča 15 prve kvalifikacione grupe; Pobjednik meča 18 - Pobjednik meča 21; Ventspils - Teteks; Brondby - Vaduz; M. Tel-Aviv - Pobjednik meča 1; Honka - Bangor City; Pobjednik meča 26 - Pobjednik meča 14; Baki - Budućnost Podgorica; Motherwell - Breidablik; Utrecht - Pobjednik meča 9; OFK - Pobjednik meča 12; Stabaek - Pobjednik meča 22; Austria Wien - Pobjednik meča 2; Levski - Pobjednik meča 17; Bešiktaš - Vikingur; Pobjednik meča 6 - Tre Penne; Pobjednik meča 5 - Pobjednik meča 3; Gorica - Pobjednik meča 13; Pobjednik meča 4 - Dinamo Bukurešti; Shamrock Rovers - Pobjednik meča 7; Pobjednik meča 19 - APOEL; WIT Georgia - Banik; Differdange - Spartak Zlatibor; Pobjednik meča 24 - Pobjednik meča 11; Maritimo da Madeira - Sporting Fingal; Pobjednik meča 20 - Sant Julia; Elfsborg - Iskra; Šiauliai - Wisla Krakow; Suduva - Rapid Wien; Ventspils - Teteks; Videoton - Maribor; Pobjednik meča 16 - Karpaty; Molde - FK Jelgava; Pobjednik meča 10 - Dukla; Honka - Bangor City; Pobjednik meča 8 - Pobjednik meča 25; Dinamo Minsk - Sillamae; Valletta - Pobjednik meča 23; Hajduk Split - Cliftonville; Besa - Olympiacos.

Utakmice se igraju 15. i 22. jula.

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: