0

Siniša Mihajlović iz bijesa šutirao flašicu pa pocrvenio

Piše: Edin Isanović
Siniša Mihajlović (Foto: EPA)
U derbiju 19. kola Serie A Roma i Milan su u subotu navečer remizirali na Olimpicu. Rezultat je bio 1:1.

Krajnjim ishodom ne mogu biti zadovoljni niti u jednom klubu. Osim toga, ovu utakmicu su mediji okarakterisali kao sudbonosnu za stratega Rome Ruudija Garciju i trenera Milana – Sinišu Mihajlovića.

Vučica je vodila 1:0 nakon prvog poluvremena, ali su gosti u nastavku bili mnogo konkretniji. Brzo su stigli do poravnanja, a imali su veliku priliku preko Kucke u 60. minuti da postignu vodeći gol. Ipak, Slovak nije bio skoncentrisan u ključnom trenutku.

To je iznerviralo Mihajlovića koji je iz bijesa šutirao flašicu koja je stajala pored terena. Zbog toga ga je glavni sudija Orsato isključio pa je nastavak utakmice gledao iz tunela i sa tribina.