Serie A
0

Siena upisala već šesti poraz zaredom

Serija negativnih rezultata nogometaša Siene se nastavlja i ta je toskanska ekipa u sve težoj situaciji, u talijanskoj Seriji A. I dalje je na posljednjem mjestu tabele...

U prvom nedjeljnom ogledu 20. kola Serie A Torino je na domaćem travnjaku pobijedio Sienu 3-2, koja je cijelu utakmicu lovila suparnika, ali do kraja nije uspjela doći makar do jednog boda.

Već u 5. minuti je Torino poveo 1-0 pogotkom Brighija, no gosti su zaslugom Reginalda izjednačili u 32. No, krah gostiju se dogodio pri kraju prvog dijela kada su primili dva pogotka (Bianchi i Cerci, u 38., odnosno, 45. minuta).

Do kraja utakmice se Siena nije u potpunosti vratila u igru, a tek je gol za smanjenje rezultata dao Paolucci u 76. minuti.

Ostale se utakmice kola igraju u nastavku nedjeljnog programa.