Primera
0

Sevilla s igračem više srušila Valenciju

Nogometaši Seville pobijedili su na svome Sanchez Pizjuanu Valenciju s 2-0 u posljednjoj utakmici 10. kola španske Primere. Gosti su od 25. minute igrali s igračem manje.

Valenciju je u težak položaj stavio Turčin Mehmet Topal grubim prekršajem nad Martinom Caceresom. Sudac Eduardo Iturralde Gonzalez pokazao mu je izravan crveni karton, a “šišmiši” se od toga nisu uspjeli oporaviti.

Izdržali su do kraja poluvremena, ali u nastavku je Sevilla iskoristila prednost u broju igrača i s dva pogotka došla do pete pobjede sezone i bodovno (17) se izjednačila upravo sa suparnikom.

Andalužani su poveli u 54. minuti. Caceres je s više od 20 metara snažno opalio po golu gostiju, golman Cesar je uspio samo odbiti loptu, a na nju je iskosa s lijeve strane natrčao Alvaro Negredo i smjestio je u mrežu. Četvrti mu je to prvenstveni pogodak ove sezone.

Konačnih je 2-0 u 77. minuti glavom postavio Alejandro Alfaro, iskoristivši ubacivanje Mouhamadoua Daboa s desne strane.

Valencia već četiri kola ne zna za pobjedu, tačnije osvojila je samo jedan bod u tom razdoblju.