Primera
1

Sevilla razbila Zaragozu s 4:0, Stevanović ostao na klupi

Nogometaši Seville razveselili su svoje navijače na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan pobjedom nad Zaragozom 4:0 u 28. kolu Primere.

Prvi Sevillin gol postignut je u 28. minuti. Negredo je odigrao povratnu loptu na koju je stigao Coke i s 5 metara svladao suparnikog golmana. Isti je igrač topovskim udarcem desnom nogom s 25 metara, iskosa s desne strane, zabio i za vodstvo domaćina 2-0. Zanimljivo, bila su to njegova prva pogotka u dresu Seville u 34 utakmice u početnoj postavi. Dosad nije postigao ni jedan.

Jose Antonio Reyes zabio je u 63. minuti na asistenciju Jesusa Navasa novi gol za domaćine, a onda je pet minuta kasnije i sam bio asistent, i to Alvaru Negredu, koji je 15. prvenstvenim pogotkom ove sezone postavio konačnih 4-0.

Gosti su od 31. minute igrali bez isključenog srpskog veznjaka Stefana Babovića, što je, dakako, Sevilli olakšalo posao na putu do šeste uzastopne pobjede na svom terenu. Bh. reprezentativac Miroslav Jovanović nije dobio priliku za igru u dresu Seville.

Primera, 28. kolo:

Malaga - Espanyol 0-2 (Colotto 49, Sergio Garcia 66) Sevilla - Zaragoza 4-0 (Coke 28, 52, Reyes 63, Negredo 68)

Redoslijed: 1. Barcelona 71 (-1), 2. Real Madrid 61, 3. Atletico Madrid 57 (-1), 4. Real Sociedad 47…