Pobijedili Lecce
0

Serie A: Palermo i dalje savršen domaćin

U četvrtak je kompletirano 9. kolo talijanske Serije A, a u posljednjoj utakmici je Palermo pred svojim navijačima pobijedio Lecce s 2-0. Time je Palermo i dalje ostao savršen domaćin.

Naime, bila mu je ovo četvrta domaća utakmica i - četvrta pobjeda. Savršeni su kao domaćini, u cijeloj ligi, još samo igrači Udinesea.

Po jedan pogodak je Palermo podario svom suparniku u svakom od poluvremena. Prvi je gol zabio Pinilla u 28. minuti iz jedanaesterca, dok je priča o pobjedniku zaključena u 77. minuti kada se u strijelce upisao Hernandez.

Ovime je Palermo skočio sa desetog na sedmo mjesto, dok je Lecce ostao prikovan za dno tabele , iza njih su još samo igrači Cesene. Lecceu je ovo bio već šesti poraz u osam odigranih utakmica.