45

Serie A: Lazio slavio poslije ludih posljednjih 20 minuta

U posljednjem nedjeljnom ogledu 25. kola talijanske Serije A nogometaši Lazija su na Olimpicu pobijedili posljednjeplasirani Sassuolo 3-2.

Očekivala se laka pobjeda Lazija, no oni su tek poslije ludih posljednjih dvadeset minuta došli do tri boda (četiri gola su pala u zadnjih 20 minuta). Sassuolo je imao 1-1 i 2-2, ali je na kraju opet izgubio. Za Sassuolo je ovo bio šesti poraz zaredom u Seriji A, te deseta izgubljena utakmica od posljednjih jedanaest. Jedino je zadnja ekipa na tabeli u tom razdoblju uspjela dobiti Milan.

Ako ništa drugo Sassuolu kao slaba utjeha ostaje da je najljepši pogodak na utakmici postigao igrač tog kluba. Floro Flores je u 79. minuti fantastično izveo slobodan udarac s 25 metara. Lopta je sletjela u domaće rašlje za 2-2, no vrlo brzo nakon toga Lazio je vratio vodstvo.

Rumunj Stefan Radu je bio strijelac za 3-2, što mu je inače bio drugi pogodak u nedjeljnom meču.

Lazio je upisao sedmu domaću pobjedu i izjednačio se na tabeli s Milanom.