0

Serie A: Lazio remizirao sa Sassuolom, a Inter sa Cagliarijem

Od 15 sati odigrano je pet utakmica 6. kola talijanske Serije A.

Nogometaši Catanije upisali su u 6. kolu talijanske Serije A svoju prvu ovosezonsku pobjedu savladavši na domaćem terenu Chievo s 2-0.

Po jedan gol u svakom poluvremenu postigla je Catania, a strijelci su bili Jaroslav Plašil u prvom i Lucas Nahuel Castro u drugom dijelu. Prethodno ovom susretu Catania je osvojila tek jedan bod u pet dosadašnjih kola.

Inter je odigrao 1-1 na gostovanju kod Cagliarija. Oba su gola postignuta u završnom dijelu susreta. Tako je Inter poveo preko Maura Icardija koji je glavom u 75. minuti pospremio ubacivanje Yuta Nagatoma, da bi konačan rezultat postavio Radja Nainggolan dalekometnim udarcem.

Udinese je poražen u Bergamu na gostovanju kod Atalante s 2-0, a oba je puta pogodio argentinski napadač German Denis. "Fenjeraš" Sassuolo uspio je dohvatiti drugi bod u sezoni kod kuće protiv Lazija, za koji nije nastupio bh. reprezentativac Senad Lulić. Završilo je 2-2, iako je rimski sastav vodio 2-0 golovima Andrea Diasa i Antonija Candreve. No, Sassuolo se spasio poraza preko Ezequiela Schelotta i Antonija Flora Floresa.

Serie A, 6. kolo:

Atalanta - Udinese 2-0 (Denis 45+1, 63) Cagliari - Inter 1-1 (Nainggolan 83 / Icardi 75)

Catania - Chievo 2-0 (Plašil 22, Castro 54) Hellas Verona - Livorno 2-1 (Iturbe 40, Jorginho 74-11m / Rinaudo 45) Sassuolo - Lazio 2-2 (Schelotto 56, Flores 77 / Dias 50, Candreva 54) Torino - Juventus 0-1 (Pogba 54) Roma - Bologna (20.45h)