1

Serie A: Balotelli iz slobodnog udarca spasio bod Milanu

Mario Balotelli (Foto: AFP)
Nogometaši Milana nastavljaju s blijedim izvedbama u talijanskom prvenstvu. U prvoj od dvije subotnje utakmice 15. kola odigrali su tek 2-2 na gostovanju kod Livorna.

Milan je u prošlom kolu slavio kod Catanije 3-1 i tako došao do prve ovosezonske gostujuće pobjede, a dobro su startali i u ovu utakmicu.

Mario Balotelli postigao je gol već u sedmoj minuti nakon lijepog dodavanja Kake s lijevog boka. No, vodstvo Milana nije dugo trajalo i Livorno je susret preokrenuo golovima Luce Silgliardija i Paulinha. Sigliardi je dao gol dalekometnim udarcem ljevicom s nekih 18 metara, dok je Paulinho poentirao pospremivši loptu prizemno u bliži kut zabivši tako svoj šesti ovosezonski gol.

Konačnih je 2-2 postavio Balotelli krasnim slobodnim udarcem s neka 22, 23 metra u 83. minuti. Bio mu je to šesti prvenstveni gol ove sezone i treći u zadnje dvije utakmice.

Serie A, 15. kolo:

Livorno - Milan 2-2 (Sigliardi 26, Paulinho 58 / Balotelli 7, 83) Napoli - Udinese (20.45h)

Redoslijed: 1. Juventus 40, 2. Roma 34 (-1), 3. Napoli 31 (-1), 4. Inter 27 (-1)...8. Milan 18...16. Livorno 13...