Majstorija u Rimu
670

VIDEO / Senad Lulić postigao fantastičan gol protiv Pescare

Senad Lulić (Foto: AFP)
Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Senad Lulić postigao je sjajan pogodak na večerašnjoj utakmici između Lazija i Pescare. Lulić je pogodio gol gostujuće ekipe u 35. minuti za vodstvo Lazija od 2:0. Prvi gol postigao je Stefan Radu u 29. minuti.

Večerašnja utakmica na stadionu Stadio Olimpico protekla je u apsolutnoj dominaciji domaćina Lazija. Prvi gol postignut je u u 29. minuti kada je Stefan Radu pogodio za 1:0 i doveo Lazio u vodstvo. Asistent pogotka bio je naš Lulić. U 35. minuti Lazio zahvaljujući pogotku našeg Lulića povećava vodstvo na 2:0.

U drugom poluvremenu igrači Pescare su se aktivirali, ali su ostali nemoćni pred Lazijevom odbranom. Gosti su imali šansu u 72. minuti kada je Milton Caraglio loptu glavom uputio ka protivničkoj mreži, ali nije postigao pogodak.

Rezultat je ostao nepromijenjen do kraja utakmice i Lazio je slavio s 2:0.