46

Semir Štilić postigao gol Fenerbahceu

Piše: N. J.
Bh. internacionalac u redovima turskog Gaziantepa Semir Štilić bio je strijelac u porazu njegovog tima protiv favorizovanog Fenerbahcea u okviru 9. kola turskog prvenstva.

Domaći Fenerbahce je već nakon prvog dijela igre imao prednost 2:0, nakon što su se u strijelce upisali Emenike i Sow.

Semir Štilić je u igru ušao sa klupe u 62. minuti, a samo 13 minuta kasnije zatresao je mrežu Fenerbahcea. Ipak, u 85. minuti Emenike je postigao svoj drugi gol na utakmici i ovjerio pobjedu Fenera, 3:1.

U redovima Gaziantepa čitavih 90 minuta odigrao je bh. reprezentativac Haris Medunjanin.

Fenerbahce je nakon devet odigranih utakmica u prvenstvu na prvom mjestu sa 22 boda, dok je Gaziantep na 14. mjestu sa osam bodova.