Brazilska Serie A
2

VIDEO / Santosu gostujuća pobjeda, fantastičan gol Neymara

U 17. kolu brazilskog nogometnog prvenstva Santos je ostvario tek treću pobjedu. U susretu čiji su kraj oba sastava dočekali s desetoricom igrača Santos je slavio na gostovanju kod Figueirensea s 3:1.

U 11. minuti susreta "pocrvenio" je Santosov Junior Juan, a u 30. minuti Tulio iz redova domaćina.

Inače, sva su tri gola postignuta u drugom poluvremenu. Poveo je Figueirense golom Rodriga Fernandesa iz 47. minute, ali je već tri minute kasnije Neymar donio Santosu izjednačenje, da bi Bruno Peres i Henrique Ganso zatresli mrežu dva puta u završnici susreta za potpuni preokret.

Ovom pobjedom Santos se malo odmakao od zone ispadanja, pa iako i dalje drži slabo 14. mjesto, ima od 17-plasirane Bahije četiri boda viška.