0

Sampdoria uzela bod u Veroni, Zukanović odigrao svih 90 minuta

U pretposljednjoj utakmici 11. kola italijanske Serie A Chievo i Sampdoria su odigrali neriješeno (1:1). Oba gola pala su u prvom poluvremenu.

Gosti su poveli preko Edera u 8. minuti susreta na odličnu asistenciju Carbonera. Napadaču Sampdorie nije bilo teško matirati nemoćnog Bizzarrija.

Domaćin je izjednačio u 34. minuti. S lijeve strane je centrirao Meggiorini, lopta je preskočila Silvestrea, Ervin Zukanović je kasnio, a Inglese je ostao sam sa golmanom Vivianom i postigao je izjednačujući pogodak.

Zukanović je na terenu proveo cijeli meč.

Rezultati 11. kola Serije A: Juventus - Torino 2:1 (Pogba, Cuadrado - Bovo), Inter - Roma 1:0 (Medel), Fiorentina - Frosinone 4:1 (Rebić, Rodriguez, Babacar, Suarez - Fiara), Bologna - Atalanta 3:0 (Giaccherini, Destro, Brienza), Genoa - Napoli 0:0, Carpi - Verona 0:0, Udinese - Sassuolo 0:0, Lazio - Milan 1:3 (Kishna - Bertolacci, Mexes, Bacca), Chievo - Sampdoria 1:1 (Inglese - Eder). Trenutno igraju Palermo - Empoli.