Humanitarna utakmica
0

VIDEO / Ronaldo, Zidane i prijatelji – Olympiacos All Stars 2-2

U Atini je odigrana humanitarna utakmica između selekcije pod nazivom Ronaldo, Zidane i prijatelji i kombinovanog sastava sadašnjih i bivših zvijezda Olympiacosa.

Ovo je bila već osma akcija pod nazivom "Nogometom protiv siromaštva", koju na različitim destinacijama priređuju Francuz Zinedine Zidane i Brazilac Ronaldo, bivši saigrači iz madridskog Reala, obojica ambasadori dobre volje Razvojnog programa Ujedinjenih naroda (UNDP).

Utakmica je završila rezultatom 2-2. Ronaldo ovoga puta nije mogao zaigrati zbog povrede, a Zidane je u nekoliko navrata podsjetio gledatelje o kakvom je nogometnom genijalcu riječ, ali se nije uspio upisati u strijelce.

"Gosti" su poveli s 2-0, a oba pogotka postigao je Ricardo Se Pinto, u 9. i 19. minuti. I Olympiacos All Stars je u svojim redovima imao dvostrukog strijelca, Kostasa Mitrogloua, u 27. i 50 minuti.

Sav prihod s ove humanitarne akcije namijenjen je za pomoć žrtvama poplava u Pakistanu i potresa na Haitiju.