Prijateljska utakmica
6

Roma savladala Liverpool 2:1

Brendan Rodgers doživio je prvi poraz kao menadžer engleskog Premierligaša Liverpoola. Na bostonskom Fenway Parku bolja je s 2-1 bila Roma.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, ali i bez većih šansi za gol. No, zato su u drugih 45 minuta utakmice pala čak tri gola. U razmaku od 62. do 69. minute talijanska ekipa je postigla dva pogotka i iznenađujuće uvjerljivo povela protiv Redsa.

Autor prvog pogotka bio je ovoljetno pojačanje Michael Bradley, dok je strijelac drugog bio Alessandro Florenzi. Utješni pogodak za Liverpool postigao je Charlie Adama 10-ak minuta prije kraja.

Treba reći da za klub iz Liverpoola nisu igrale najveće zvijezde poput Luisa Suareza ili Andyja Carrolla, dok je talijanski sastav bio više manje u "punom pogonu".