Prvenstvo Paulista
1

VIDEO / Rivaldo na premijeri zabio gol svjetskom prvaku

Brazilski nogometaš, 40-godišnji Rivaldo, je neuništiv, a dokazao je takvo što i u debiju u dresu Sao Caetana postigavši pogodak. I to na gostovanju kod Corinthiansa, aktuelnog svjetskog klupskog prvaka.

Utakmica 7. kola prvenstva Paulista između Corinthiansa i Sao Caetana je završila bez pobjednika 2-2, a Rivaldo je u 49. minuti postigao pogodak za 1-1. Ubačenu loptu na drugu stativu Rivaldo je dočekao tako što je, potpuno nečuvan, s pet metara u padu glavom pogodio suparničku mrežu.

Imao je Sao Caetano, inače tek šesnaesta ekipa na tabeli, vodstvo 2-1 sve do 88. minute, ali je tada platio cijenu igranja s igračem manje od 70. minute. Bod Corinthiansu je donio golom Paulinho u 88. minuti, a recimo da je za Corinthians od 67. minute igrao Alexandre Pato.

Rivaldo je na svojoj premijeri za Sao Caetano izašao s travnjaka u 62. minuti.

Prvenstvo Paulista, 7. kolo:

Corinthians - Sao Caetano 2-2 (Guerrero 38, Paulinho 88 / Rivaldo 49, Danielzinho 64)

Redoslijed. 1. Ponte Preta 15, 2. Santos 14 (-1), 3. Penapolense 12 (-1), 4. Linense 12 (-1), 5. Corinthians 12..., 16. Sao Caetano 5...