0

Revijalni susret bh. selekcija u Travniku završen bez pobjednika

FENA
Bosanskohercegovačke nogometne reprezentacije U-21 i olimpijsko-mediteranska danas su Travniku odigrale revijalnu utakmicu koja je završena neriješenim rezultatom 2:2 (1:1).

Pogotkom Sesara u 20. minuti poveli su izabranici selektora Husrefa Musemića, da bi u samoj završnici prvog poluvremena izjednačujući gol za U-21 selekciju postigao Kvesić.

U nastavku susreta ponovo je golom Haskića u 59. minuti u vodstvo došla olimpijsko-mediteranska selekcija, da bi konačan rezultat - 2:2 postavio Husić u 70. minuti.

Utakmicu na stadionu "Pirota" je pratilo oko 200 gledalaca, a podršku sa tribina igrači obje reprezentacije i selektori Vlado Jagodić i Husref Musemić su imali i od članova Komiteta za normalizaciju Nogometnog saveza BIH.