Mali nogomet
0

Reprezentacija BiH u četvrtfinalu Kupa Mediterana

FENA
Malonogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine plasirala se u četvrtfinale Kupa Mediterana u libijskom Tripoliju.

U odlučujućem susretu za drugo mjesto u C-grupi malonogometaši BiH u 3. kolu danas su pobijedili selekciju Kipra sa 4:2 (2:0).

Strijelci za naš tim bili su Ramić (7. min.), Lailić (17.), Harba (25.) i Mulahmetović (40.)

Ekipa BiH u 1. kolu pobijedila je Maltu (8:2), dok je jedini poraz zbilježila od Tunisa (5:6), koji je osvojio prvo mjesto u grupi.

U četvrtfinalu reprezentacju BiH u nedjelju očekuje susret sa pobjednikom B-grupe, odnosno boljom ekipom iz današnjeg duela Slovenija - Francuska (17.00 sati).

Boje reprezentacje BiH na turniru brane: Bahrudin Omerbegović, Goran Melher, Enez Crnalić, Alen Lalić, Maid Ramić, Nijaz Mulahmetović, Duško Bećarović, Goran Gavrić, Tomislav Bevanda, Dražen Novoselac, Haris Harba, Nermin Kahvedžić i Milan Kljunić.