Le Championnat
0

Remi St. Etiennea i Monaca

Nogometaši St. Etiennea i Monaca odigrali su neodlučeno 1-1 u posljednjoj utakmici 33. kola francuskog prvenstva.

St. Etienne je pred svojim navijačima došao u vodstvo već u 12. minuti 13. ovosezonskim pogotkom Dimitrija Payeta. Za Monaco je u 30. minuti izjednačio napadač Hondurasa Georgie Welcome.

Gosti iz Kneževine su u 60. minuti ostali s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona isključen Layvin Kurzawa, ali i u takvoj su situaciji uspjeli sačuvati bod koji im je donio skok na 14. mjesto.

Le Championnat, 33. kolo:

Saint-Etienne – Monaco 1-1 (Payet 12 / Welcome 30) Marseille – Auxerre 1-1 (Valbuena 55 / Jo-Gook 77)Montpellier – Brest 0-0Nice – Caen 0-4 (Hamouma 34, 89, Mollo 45, El-Arabi 90+1) Toulouse – Lyon 2-0 (Cetto 29, Cissokho 68 - ag)

1. Lille 33 17 12 4 59-31 63
  2. Marseille 33 17 11 5 51-30 62
  3. Lyon 33 15 11 7 55-33 56
  4. PSG 33 15 11 7 50-34 56
  5. Rennes 33 14 10 9 33-26 52
  6. Lorient 33 12 11 10 42-39 47
  7. Sochaux 33 13 7 13 48-40 46
  8. Bordeaux 33 10 15 8 40-35 45