Premiership
0

Remi na Molineux stadionu

U prvoj utakmici 10. kola engleskog nogometnog prvenstva nogometaši Wolverhamptona i Aston Ville podijelili su bodove odigravši na Molineux stadionu 1-1.

Sve najvažnije dogodilo se u samoj završnici utakmice.

Prvo je u 79. minuti Gabriel Agbonlahor iskoristio dodavanje Emilea Heskeyja i, činilo se da će nakon slavlja protiv Chelseaja u prošlome kolu, Villini nogometaši povezati dvije pobjede. Ipak, nesmotrenost iz 82. minute koštala ih je pobjede, a domaćinu susreta donijela novi 1-1 remi.

Tim su rezultatom okončali i susret prošloga kola na gostovanju kod Evertona, a ovaj puta "zaslužan" za to bio je Michael Kightly koji je napravio prekršaj nad Steveom Sidwellom u kaznenom prostoru. Na najbolji mogući način iskoristio je to Sylvain Ebanks-Blake.