Prijateljske utakmice
0

Remi Hrvatske u Bratislavi

Prijateljsku su nogometnu utakmicu odigrali nogometaši Slovačke i Hrvatske u Bratislavi. Završilo je prijateljski, bez pobjednika. S jednim pogotkom u svakoj od mreža (1-1).

Sudionici osmine finala Svjetskog prvenstva došli su u vodstvo preko Miroslava Stocha u 50. minuti. Isfintirao je malo iskosa s lijeve strane napadač istanbulskog Fenerbahçea Darija Srnu, te lijevom nogom pronašao daljnji ugao gola hrvatskog golmana Vedrana Runje.

Četiri minute kasnije konačan je rezultat postavio, izjednačivši na 1-1, Nikica Jelavić. Zabio je centarfor bečkog Rapida svoj drugi pogodak u dresu nacionalne vrste pogodivši glavom daljnji kut, nakon Rakitićeva ubacivanja iz kornera s lijeve strane.

Bila je ovo prva utakmica Bilićeve reprezentacije nakon 26. maja. I tom su prilikom "vatreni" remizirali. Prijateljski sraz u gostima kod Estonije završio je 0-0.