Premiership
0

Redknappova premijera na klupi QPR-a bez golova

U utorak su odigrane prve dvije utakmice 14. kola engleskog Premiershipa. U tih 180 minuta je postignut samo jedan pogodak, a on je donio tri boda Aston Villi.

Međusobno su se u utorak sastale četiri ekipe iz kruga pet najslabijih u ovom trenutku u Premiershipu. Aston Villa je golom 21-godišnjeg Belgijanca Christiana Bentekea slavila protiv pretposljednjeg Readinga s 1-0 u Birminghamu. Pogodak je pao u 80. minuti kada je Benteke najbolje reagovao nakon kornera i glavom pogodio gostujuću mrežu.

Za Aston Villu je to bila tek treća pobjeda u sezoni, druga na domaćem terenu, dok je Reading i dalje bez uspjeha u gostima.

U drugom meču, susretu Sunderlanda i Queens Park Rangersa, nije bilo pogodaka. Tako je novi trener QPR-a, Harry Redknapp, u premijeri na klupi londonskog kluba, uspio uzeti barem jedan bod. Inače, ta je ekipa i dalje bez pobjede u sezoni, a ovo joj je bio peti bod, odnosno peti odigrani remi.