Primera
0

Real Sociedad u četiri minute slomio Spahićevu Sevillu

(Foto: Arhiv/AFP)
U posljednjoj utakmici 23. kola španske nogometne lige Real Sociedad je na svom terenu slavio protiv Seville s 2-0, a oba pogotka "pala" su u nastavku utakmice. Kapiten reprezentacije BiH Emir Spahić nije bio u sastavu zbog odluke trenera Michela nakon incidenta sa Garyjem Medelom na treningu.

Nakon prilično nezanimljivih prvih 45 minuta utakmice, u kojima gledatelji nisu vidjeli nijedan pogodak, ali ni velike kakve prilike.

Bio je to neuspješni debi na klupi Seville za Španca Michela koji je početkom ovog mjeseca naslijedio Marcelina Garciju Torala.

Carlos Vela zabio je vodeći pogodak u 65. minuti susreta, nakon što mu se lopta sretno odbila od glave Aranburua koji je pokušao nakon ubačaja s desne strane glavom pucati prema golu.

Konačnih 2-0 postavio je 19-godišnji Pardo svega četiri minute kasnije svojim prvim pogotkom u Primeri. Bio je to prelijepi udarac s 20-ak metara koji je doslovno proparao mrežu gostujućeg golmana Palopa.

Momčad iz San Sebastiana je ovom pobjedom skočila na 11. mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Sevilla porazom pala na 13. poziciju.