Primera
0

Real preknuo niz poraza

FENA
RNakon tri uzastopna poraza u Primeri, madridski Real sinoć je na svom stadionu pobijedio Valenciju 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Higuain u 4. minuti.

U prvih 15-ak minuta Kraljevski klub bio je bolji, no uslijedila je ofenziva Valencije.

U tom razdoblju madridski klub u više navrata spašavao je golman Casillas, a Real je uspio uspostaviti ravnotežu na terenu u 66. minuti kada je drugi žuti karton zaradio Valencijin kapetan Marchena.

Šišmiši s igračem manje nisu mogli do izjednačenja, a do kraja utakmice igrači Reala promašili su niz izglednih prilika.

U drugom subotnjem susretu Atletiko Madrid pobijedio je na gostovanju Espanyol 3:2.

Madriđani su poveli već u 7. minuti pogotkom Maxija Rodrigueza. Na 1:1 izjednačio je Sergio Sanchez u 58. minuti.

Novu prednost Atletico Madridu donio je Sergio Aguero u 81. minuti, a u prvoj minuti sudačke nadoknade Maxi Rodriguez povećao je na 3:1. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Valdo je uspio ublažiti poraz.