0

Real Madrid nije imao problema protiv Espanyola, hat-trick Ronalda

U pretposljednjem meču 21. kola španske Primere Real Madrid je na SAntiago Bernabeuu savladao Espaynol sa 6:0.

Kraljevi su poveli već u sedmoj minuti, a strijelac je bio Karim Benzema na asistenciju Jamesa Rodrigueza.

Cristiano Ronaldo je u 12. minuti iskoristio penal, a četiri minute kasnije Luka Modrić asistira Rodriguezu za 3:0.

Posljednji gol u prvom poluvremenu viđen je u 45. minuti, a svoj drugi gol na meču postigao je Ronaldo.

Ronaldo je kompletirao hat-trick u 82. minuti na Jeseovu asistenciju, a u 86. minuti Duarte je autogolom postavio konačnih 6:0.

Ranije danas Gijon je sa 1:0 savladao Valenciju, Sevilla Levante sa 3:1, dok je Las Palmas nadigrao Celtu sa 2:1 golovima Viere i Williana Josea, dok je za goste pogodio Bongonda.