188

VIDEO / Raščić pogodio mrežu gostiju i donio tri važna boda za opstanak

Piše: Edin Isanović
Admir Raščić
U okviru 27. kola jelen Superlige Srbije Novi Pazar je jučer na svom terenu savladao Hajduk iz Kule rezultatom 2:1.

Gosti su prvi došli u vodstvo golom Bubala u 6. minuti. Izjednačio je Vusljanin u 25. miniti sa jedanaest metara.

Pobjedonosni pogodak za Novi Pazar postigao je bivši reprezentativac BiH Admir Raščić u 33. minuti. Na vrhu šesnaesterca sjajno je primio loptu i volej udarcem lijevom nogom savladao je čuvara mreže gostiju Nikolu Perića.

Zanimljivo, Admir je u igru ušao u 22. minuti kada je zamijenio Đalca. Nakon što je sudija odsvirao kraj uslijedilo je veliko slavlje na stadionu koju je i u ovom meču bio poprilično popunjen.

Ovom pobjedom Novi Pazar probio se na trinaesto mjesto koje garantira nastupe u elitnom rangu Srbije i naredne godine. Borča koja ima bod manje, ali i utakmicu manje, odmjerit će danas snage sa beogradskim Radom.