Ruska Premier liga
0

Rahimićev CSKA uzeo samo bod

Nogometaši moskovskog CSKA odigrali su samo 1-1 u gostima kod Spartak Nalčika, u ogledu 25. kola ruskog nogometnog prvenstva.

Već u 2. minuti tim našeg Elvira Rahimića je imao prednost od 1-0, nakon što je srbijanski reprezentativac Miloš Krasić zabio pogodak. No, još u prvom poluvremenu su domaćini izjednačili (Amisulashvil, 25. minuta) nakon čega su mreže mirovale do kraja ogleda.

U drugoj utakmici subotnjeg prijepodnevnog programa Saturn je kao domaćin pobijedio Amkar Perm 2-0.

Ruska Premier liga, 25. kolo:

Spartak Nalčik - CSKA Moskva 1-1 (Amisulashvili 25 / Krasić 2) Saturn - Amkar Perm 2-0 (Angbwa 52, Loškov 65)

Redoslijed: 1. Rubin Kazan 47 (-1), 2. Spartak Moskva 46 (-1), 3. Zenit 43 (-1), 4. CSKA Moskva 43, 5. Lokomotiv Moskva 41...