Primera
0

Prvi domaći neuspjeh Mallorce

Diego Perotti (Foto: AP)
Nogometaši Seville pobijedili su na gostovanju Mallorcu 3-1 u srazu 23. kola Primere. U deset dosadašnjih domaćih dvoboja u prvenstvu ove sezone otočani su upisali svih deset pobjeda.

Da bi neporaženi pred svojom publikom domaći mogli ostati i protiv Andalužana nagovijestio je Mario Suarez dovevši domaće u vodstvo u petoj minuti. Jesus Navas izjednačio je ipak u 23. minuti, da bi rezultat u potpunosti preokrenuli srbijanski reprezentativac Ivica Dragutinović, odnosno argentinski Diego Perotti u drugom poluvremenu.

Sudija utakmice Teixeira Vitienes pokazao je tri crvena kartona. Sevilla je zaradila dva i dvadesetak minuta igrala s igračem manje na travnjaku. Andalužanima je u 25. minuti isključen Negredo, a u 90. Zokora zbog drugoga žutog kartona. Domaćima je u posljednjoj minuti prvog poluvremena isključen Ramis.

Primera, 23. kolo:

Deportivo – Xerez 2-1 (Guardado 3-11m / Riki 7 / Bermejo 38) Barcelona – Racing 4-0 (Iniesta 7, Henry 28, Marquez 34, Thiago 84) Mallorca – Sevilla 1-3 (Suarez 5 / Navas 23, Dragutinović 56, Perotti 62)

Redoslijed: 1. Barcelona 58, 2. Real Madrid 53 (-1), 3. Valencia 43 (-1), 4. Sevilla 42, 5. Deportivo 38. 6. Mallorca 37...