Apertura
0

VIDEO / Prve pobjede Boca Juniorsa i River Platea

Kasnim pogocima slavnih veterana Martina Palerma (Boca Juniors) i Ariela Ortege (4-3) dva su najpopularnija argentinska kluba došla do pobjeda u drugom kolu prvog dijela argentinskog prvenstva.

Boca je pobijedila 2-1 na teškom gostovanju kod Lanusa. Martin Palermo zabio je odlučujući gol u 80. minuti. Igrali su gosti bez najboljeg igrača Juana Romana Riquelmea.

River Plate je pak na svom Monumentalu u Buenos Airesu svladao novog prvoligaša Chacarita Juniorse 4-3. Vodili su domaći golovima Buonanottea i Cabrala 1-0 i 2-1, no gosti su preokrenuli na 3-2. Villalba u 68. i spomenuti Ariel Ortega (35) u 87. minuti golovima su zaslužili prva tri boda ekipi Nestora Gorosita u sezoni.

Argentinska Apertura, 2. kolo:

River Plate – Chacarita Juniors 4-3 Atletico Tucuman – Independiente 2-4 Lanus – Boca Juniors 1-2 Newell's Old Boys – Huracan 1-0

Redoslijed: 1. Estudiantes 6, 2. Velez Sarsfield 6, 3. Rosario 6, 4. Newell's Old Boys 6, 5. San Lorenzo 4...