0
3
0
Kenny Dalglish (Foto: Reuters)
Navijači Liverpoola nakon dugo su vremena napokon dočekali jednu dobru utakmicu svojih miljenika, a Kenny Dalglish svoju prvu pobjedu nakon povratka na klupu "redsa".
Slavio je Liverpool protiv Wolverhamptona (3-0) u prvoj utakmici 24. kola Premiershipa, što mu je tek druga prvenstvena pobjeda u gostima ove sezone. Dalglish je, pak, nakon što je zamijenio neuspješnog Roya Hodgsona, izgubio od Manchester Uniteda u FA Cupu, potom i od Blackpoola u Premiershipu, dok je u gradskom derbiju protiv Evertona izvukao samo bod.

U subotu je napokon visoko uzdignutih ruku dočekao kraj utakmice u kojoj su njegovi nogometaši uputili 16 udaraca prema golu domaćina. Poveli su "redsi" u 36. minuti nakon što je Raul Meireles izbjegao ofsajd i dodao Fernandu Torresu za njegov osmi premierligaški pogodak sezone.

Meireles je sam povećao prednost u 50. minuti sjajnim volejom s otprilike 25 metara, a priču je drugim pogotkom na utakmici i devetim ovosezonskim zaključio Torres u zadnjoj minuti.