1

Primera: Villarreal lako do nova tri boda

Nogometaši Villarreala lakoćom su uzeli tri boda ove nedjelje u utakmici 14. kola španske Primere. U gostima je Žuta podmornica svladala Levante 3-0.

Utakmica je svoj tok dobila od 10. minute kada je domaći golman Navas dobio crveni karton. Bruno je tri minute kasnije realizirao jedanaesterac, a onda je na scenu stupio 29-godišnji Nigerijac Uche Ikechukwu koji je u završnoj fazi utakmice, u 74. i 89. minuti, postigao dva pogotka i time zaključio utakmicu.

Za Uchea su to bili peti i šesti ovosezonski prvenstveni pogodak čime je zadržao svoj klub iza vodećeg trojca na tabeli (Barcelona-Atletico Madrid-Real Madrid).