0

Primera: Važan gostujući bod za Deportivo, Medunjanin igrao 20 minuta

(Foto: EPA)
Jedan od najzanimljivijih susreta 31. kola španske Primere između Real Sociedada i Deportivo La Corune okončan je rezultatom 2:2.

Tim Davida Moyesa poveo je u 33. minuti golom Prieta iz jedanaesterca. Sedam minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac na drugoj strani. Izveo ga je Perez, Rulli je odbranio njegov udarac, ali je isti igrač natrčao na odbijenu loptu i pospremio je u gol za izjednačenje rezultata.

U nastavku susreta domaći igrači po drugi put dolaze u vodstvo. Pogodak je ovog puta postigao Castro u 57. minuti. Konačnih 2:2 deset minuta prije kraja postigao je Toche.

U poraženom timu od 69. minute igrao je i Haris Medunjanin.

Getafe i Villarreal su remizirali 1:1, dok je Espanyol na domaćem terenu porazio Athletic Bilbao minimalnim rezultatom. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Garcia.