0

Primera: Sevilli samo jedan bod

Odigrane su prve dvije utakmice 13. kola u španskom nogometnom prvenstvu. Atletico je u gostima svladao slabašni Xerez 2-0, dok je Sevilla na svom Pizjuanu odigrala tek 1-1 protiv Valladolida.

Razočarajavući je to rezultat za navijače Seville, pogotovo uz spoznaju da su gosti od 38. minute igrali bez isključenog Borje. Manucho je u 33. minuti bio strijelac za goste, a konačnih 1-1 postavio je Luis Fabiano iz jedanaesterca u prvoj minuti sudačke nadoknade u prvom poluvremenu.

Atletico je u gostima svladao Xerez s 2-0 golovima Forlana u 28. i Agüera u 65. minuti. Xerezu je ovo bio treći poraz u nizu, a Madriđanima druga pobjeda, nakon što su u pet utakmica prije toga osvojili samo jedan bod.