0

Primera: Povratnik Villarreal stigao do druge pobjede

Nogometaši Villarreala, povratnici u špansku Primeru, ostvarili su i drugu pobjedu u novoj sezoni. Do stopostotnog učinka zasad Villarreal je došao domaćom pobjedom protiv Valladolida od 2-1.

Podsjetimo da je Villarreal u premijernom kolu bio bolji na gostovanju kod Almerije (3-2).

Villarreal u subotu navečer nije sputala niti činjenica da su gosti iz Valladolida vodili već od 4. minute pogotkom Javija Guerre. No, sve do kraja utakmice je domaćin bio bolja ekipa, te je zasluženo ostvario novu pobjedu u povratničkoj sezoni.

Meksički 24-godišnji nogometaš Giovani dos Santos je izjednačio u 38. minuti kada je bio precizan pri udarcu s bijele tačke. Bio je to Meksikančev drugi pogodak ove sezone.

Villarreal je time zasluženo izjednačio nakon daleko bolje igre u prvom dijelu. U nastavkuje ritam donekle pao, ali je na El Madrigalu opet eksplodiralo u 84. minuti kada je Ruben Cani sam povukao i potom s desetak metara sjajno pospremio loptu, pod gredu, blizu samih rašlji za konačnih 2-1.

Primera, 2. kolo:

Villarreal - Valladolid 2-1 (Dos Santos 38-11m, Cani 84 / Javi Guerra 4) Elche - Real Sociedad 1-1 (Coro 2 / Vela 75)

Espanyol - Valencia 3-1 (Lopez 32, Stuani 47, Bifouma 88 / Postiga 10)

Redoslijed: 1. Athletic Bilbao 6, 2. Villarreal 6, 3. Espanyol 4, 4. Real Sociedad 4, 5. Barcelona 3 (-1)...