0

Primera: Još jedan remi Barcelone

FENA
Nogometaši Barcelone već treće kolo za redom ne znaju za pobjedu u španjolskom prvenstvu. Katalonci su u subotu odigrali 2:2 na gostovanju kod Recreativa.

Barcelona je povela pogotkom Eto'oa u drugoj minuti, ali u 41. minuti izjednačio je Ruben. Kamerunac je u prvoj minuti drugoga poluvremena ponovno doveo svoju ekipu u vodstvu, da bi Ruben u 71. minuti ponovno izjednačio za konačnih 2:2.

Vodeći na ljestvici madridski Real ima prednost od šest bodova ispred Barcelone, a ta bi se razlika mogla lako povećati s obzirom da Real danas ugošćuje pretposljednju Murciju.

U drugoj subotnjoj utakmici Racing Santander je nanio novi poraz Valenciji. Bilo je 2:1 za goste. Colse je u 60. pogodio za vodstvo Racinga, izjednačio je David Villa pet minuta kasnije iz jedanaesterca, a pobjedu gostima, koji su se s ova tri boda izjednačili s Atleticom iz Madrida na četvrtom mjestu, donio je Tchite u 83. minuti.