0

Primera: Granada - Real Sociedad 4-1

(Foto: Arhiv/AFP)
Utakmicom Granade i Real Sociedada otvoren je nedjeljni program 24. kola španskog nogometnog prvenstva. Slavila je domaća Granada s 4-1 uz dva gola nigerijskog napadača Ikechukwua Uchea.

Poveo je Real Sociedad u 10. minuti preko Mikela Gonzaleza, ali već u sljedećoj minuti Inigo Lopez poravnao je rezultat na stadionu Los Carmenes.

Početkom drugog poluvremena Asier Illarrameni je isključen zbog starta s leđa na Franca Jaru, pa je tako Real Sociedad ostao s desetoricom igrača.

Domaćini su brojčanu nadmoć iskoristili već 12. minuta kasnije preko Franca Jara, a potom je spomenuti Uche dvama golovima potvrdio Granadinu osmu ovosezonsku pobjedu.

Kraj susreta i Granada je dočekala s igračem manje budući je drugi žuti karton u 87. minuti dobio Guilherme Siqueira.