Primera: Eibar bez Hajrovića poražen od Atletica, Espanyol bolji od Sociedada

19.9.2015. u 23:51
4
16
4
Posljednji današnji susret četvrtog kola španske Primere između Real Sociedada i Espanyola igran u San Sebastianu pripao je gostujućem timu rezultatom 3:2.
Nakon dvadeset minuta igre Agirretxe je doveo u vodstvo tim Sociedada, dok je u samom finišu izjednačujući pogodak za goste postigao Moreno iz penala. Dvije minute ranije domaći su ostali bez Rullija koji je zaradio direktan crveni karton.

Dvadeset minuta prije kraja pogotkom Roca Espanyol je poveo rezultatom 2:1. Četiri minute prije kraja Jonathas je izjednačio na 2:2, da bi konačnih 2:3 u sudijskoj nadoknadi postavio Perez.

U drugom susretu Atletico Madrid je rezultatom 2:0 kao gost porazio Eibar u čijem timu nije bilo Izeta Hajrovića. Strijelci za Jorgandžije bili su Correa i Torres.

Valencija i Betis su podijelili bodove na Mestali, a pogodaka na ovoj utakmici nije bilo.