34

Prijateljska utakmica: Monaco pregazio Tottenham

Nogometaši Monaca lakoćom su se na svom travnjaku Stade Louis II obračunali saTottenhamom u prijateljskoj predsezonskoj utakmici, te su slavili visoku pobjedu rezultatom 5:2.

Na poluvremenu je Monaco vodio golom Andree Raggija, da bi u nastavku došlo do golijade.

Lucas Ocampos udvostručio je vodstvo Monaca početkom drugog poluvremena, a potom je prvi od svoja dva gola uspio postići Radamel Falcao, najveća zvijezda kluba. Harry Kane vratio je nadu "Spursima" u 54. minuti, kada je Harry Kane savladao golmana Danijela Subašića, no potom su ubrzo za domaćine golove postigli Falcao i Marokanac Mounir Obbadi. Konačan je rezultat u 87. Minuti postavio Andros Townsend.

U Tottenhamovoj ekipi nije bilo njihovog najboljeg igrača Garetha Balea usred glasina o mogućem transferu u Real Madrid.

Prijateljska utakmica:

Monaco - Tottenham 5:2 (Raggi 14, Ocampos 47, Falcao 48, 64, Obbadi 70 / Kane 57, Townsend 84)