Massimo Moratti
0

Prestali smo igrati da ne osramotimo Milan

Protutnjali su Interovi nogometaši protiv Milanovih u 4-0 pobjedi ostvarenoj u derbiju "della Madonnina" u sklopu 2. kola italijanske Serije A.

Predsjednik branitelja naslova Massimo Moratti bio je, jasno, zadovoljan učinjenim što je prokomentirao italijanskim medijima kazavši kako je utakmica bila “divna, a pobjeda njegove momčadi zaslužena”.

• Prvih 20 minuta morali smo se boriti, nakon čega smo izvrsno odigrali. Vidio sam sjajnog Milita, angažiranog Sneijdera, a o Eto'u uopće ne želim niti trošiti riječi. On je fenomen.

• I zbog još jedne stvari bih čestitao svojim nogometašima, zbog toga što su prestali nemilosrdno napadati u drugom poluvremenu - zaključio je Moratti sa smiješkom aludirajući na “milostivost” svojih nogometaša koji nisu željeli rezultatski razmontirati gradskog rivala.