0

Premiership: Fenjeraš otkinuo bod na Goodison Parku, Bešić igrao 55 minuta

Detalj sa današnjeg meča
Već treću utakmicu zaredom Everton ne zna za trijumf, a bod sa Goodisona danas je neočekivano odnio posljednjeplasirani tim na tabeli, Leicester.

Meč je okončan rezultatom 2:2, čime na kraju zadovoljniji mogu biti domaći igrači koji su do pogotka vrijednog boda došli u samom finišu meča.

U 57. minuti domaći su poveli golom Naismitha. Šest minuta kasnije Leicester dolazi do izjednačenja, a strijelac pogotka bio je Nugent. U 70. minuti vodstvo Leicesteru donosi Argentinac Cambiaso.

Pogodak za konačnih 2:2 u samom finišu utakmice postigao je gostujući defanzivac Upson koji je nespretno zatresao svoju mrežu.

Identičnim rezultatom okončan je i drugi današnji susret u kojemu su se sastali Tottenham i West Ham. U domaćem timu 55 minuta odigrao je reprezentativac BiH Muhamed Bešić.