Prljača izvrijeđao sudiju
0

Prekinuta utakmica "Olimpik" - "Sarajevo"

Sarajevo-x.com
Prijateljski dvoboj između "Olimpika" i "Sarajeva", koji se igrao u Međugorju, prekinut je u 85. minuti. Do incidenta je došlo kada je trener "vukova“, Edin Prljača, tražio jedanaesterac u samom finišu utakmice.

Kada je shvato da ga neće dobiti, krenuo je u obračun sa sudijom. Uputio je sočne psovke prema djeliocu pravde, koji je, sasvim logično, odlučio da prekine meč.

Neshvatljivo je da se jedan sportski radnik tako ponaša, prije svega, jer bi on trebao biti uzor svojim nogometašima.

Na kraju treba istaći da je utakmica prekinuta kod rezultata 2-1 za bordo tim. "Olimpik" je poveo golom Alimanovića, a do kraja prvog dijela poravnao je Dudo.

Prednost "Sarajevu" donio je Damir Kojašević, koji je ušao početkom drugog poluvremena.